Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (441 entries)

en:  or
nl:  of

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s also has better support for all the different types of fields, such as text, numbers and dates.
nl: %s heeft ook een betere ondersteuning voor alle verschillende soorten velden, zoals tekst, cijfers en datums.

en: %s column is already present and can not be duplicated.
nl: %s kolom is al in gebruik en kan niet worden gedupliceerd.

en: %s is an improved version of %s.
nl: %s is een verbeterde versie van %s.

en: %s more
nl: %s meer

en: 30% Off from Black Friday until Cyber Monday
nl: 30% korting van Black Friday tot Cyber ​​Monday

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Active
nl: Actief

en: Add Column
nl: Kolom toevoegen

en: Add Filter
nl: Filter toevoegen

en: Add Ninja Forms columns that can be sorted, filtered and directly edited!
nl: Voeg Ninja Forms-kolommen toe die kunnen worden gesorteerd, gefilterd en direct bewerkt!

en: Admin Columns Pro offers full %s integration, allowing you to easily display and edit %s fields from within your overview.
nl: Admin Columns Pro biedt volledige integratie met %s, waardoor je eenvoudig specifieke %s-velden kunt weergeven, sorteren en aanpassen.

en: Admin Columns Settings
nl: Admin Columns Instellingen

en: Admin Columns forum on WordPress.org
nl: Admin Columns forums op WordPress.org

en: Admin Menu
nl: Beheermenu

en: After
nl: Na

en: All Post Types
nl: Alle berichttypen

en: Allow Comments
nl: Reacties toestaan

en: Alternative Text
nl: Alternatieve tekst

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Are you happy with Admin Columns?
nl: Ben je blij met Admin Columns?

en: Artist
nl: Artiest

en: Author
nl: Auteur

en: Author Email
nl: Auteur e-mailadres

en: Author IP
nl: Auteur IP

en: Author Name
nl: Auteur naam

en: Author Slug
nl: Auteur slug

en: Author URL
nl: Auteur url

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Sizes
nl: Beschikbare Afmetingen

en: Basic
nl: Basis

en: Basics
nl: Basisinfo

en: Before
nl: Voor

en: Block Editor
nl: Blok-editor

en: Buddicons
nl: Buddpictogrammen

en: Bulk Edit
nl: Bulkbewerking

en: Bulk Edit allows you to update multiple values at once.
nl: Met Bulk Edit kan je meerdere waarden tegelijk bijwerken.

en: Bulk Edit any content
nl: Alle inhoud in bulk bewerken

en: Bulk Editing
nl: Bulkbewerking

en: Bulk edit any content, including custom fields.
nl: Bewerk alle inhoud in bulk, inclusief aangepaste velden.

en: Buy Pro
nl: Pro kopen

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
nl: Klik je op de driehoek, dan krijg je de kolomopties te zien. En met de versleepbare slider kun je de breedte van kolommen bepalen, uitgedrukt in percentages.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
nl: Klik op het kleine driehoekje om de kolom opties te tonen. Hier kan je de kolom label aanpassen.

en: By default: %s
nl: Standaard: %s

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
nl: Door de kolommen te verslepen kan je de volgorde aanpassen.

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Change column width
nl: Verander kolom breedte

en: Change label
nl: Wijzig label

en: Change order
nl: Verander volgorde

en: Character Limit
nl: Karakterlimiet

en: Check out our extensive documentation, or you can open a support topic on WordPress.org!
nl: Bekijk onze uitgebreide documentatie, of je kunt een support ticket openen op WordPress.org!

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
nl: Bekijk de sectie <strong>Help</strong> in het scherm rechtsboven.

en: Choice
nl: Keuze

en: Choose a column type.
nl: Kies een kolom type.

en: Clear all columns
nl: Alle kolommen legen

en: Click on the pencil icon to start editing the value of a field.
nl: Klik op het potloodpictogram om de waarde van een veld te bewerken.

en: Click the export button and all items will be exported to CSV.
nl: Klik op de exportknop en alle items worden geëxporteerd naar CSV.

en: Clicking the %s button will display a popup that allows you to add or change the current value of all selected items.
nl: Als je op de knop %s klikt, wordt er een pop-up weergegeven waarin je de huidige waarde van alle geselecteerde items kan toevoegen of wijzigen.

en: Clone
nl: Kloon

en: Close
nl: Sluiten

en: Color
nl: Kleur

en: Column Name
nl: Kolomnaam

en: Column Sets
nl: Kolomsets

en: Column Type
nl: Kolomtype

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comma Separated
nl: Kommagescheiden

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment Count
nl: Reacties-telling

en: Comments
nl: Reacties

en: Count
nl: Aantal

en: Counter
nl: Teller

en: Create multiple columns sets
nl: Maak meerdere kolommenverzamelingen.

en: Create multiple list table views with different columns.
nl: Maak meerdere lijsttabelweergaven met verschillende kolommen.

en: Current excerpt is generated from the content.
nl: Huidige samenvatting is gegenereerd op basis de inhoud.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Field
nl: Custom veld

en: Custom Fields
nl: Extra velden

en: Custom Size
nl: Aangepaste grootte

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Customize columns on the administration screens for post(types), pages, media, comments, links and users with an easy to use drag-and-drop interface.
nl: Pas de kolommen aan op de beheerschermen van post(types), pagina's, media, reacties en gebruikers met een eenvoudige drag-and-drop-interface.

en: Customize your Admin Columns settings.
nl: Pas je Admin Column instellingen aan.

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date GMT
nl: Datum GMT

en: Date Published
nl: Datum gepubliceerd

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Decimal point
nl: Decimale punt

en: Decimals
nl: Decimalen

en: Default
nl: Standaard

en: Default is %s.
nl: Standaard is %s.

en: Default settings successfully restored.
nl: Standaard instellingen met succes hersteld.

en: Deprecated Actions
nl: Verouderde acties

en: Deprecated Filters
nl: Verouderde filters

en: Depth
nl: Diepte

en: Description
nl: Beschrijving

en: Did you know Admin Columns Pro has an integration addon for %s? With the proper Admin Columns Pro license, you can download them from %s!
nl: Wist je dat Admin Columns Pro een add-on heeft voor integratie met %s? Met de juiste licentie kun je onze add-ons downloaden via %s.

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Discount is valid until %s
nl: Korting is geldig tot %s

en: Display
nl: Tonen

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Display Options
nl: Weergaveopties

en: Display and edit ACF fields in the posts overview in seconds!
nl: Toon en bewerk ACF-velden in het berichtenoverzicht in seconden!

en: Display and edit Pods fields in the posts overview in seconds!
nl: Toon en bewerk Pods-velden in het berichtenoverzicht in seconden!

en: Display and edit Toolset Types fields in the posts overview in seconds!
nl: Toon en bewerk Toolset Types velden in het berichtenoverzicht in enkele seconden.

en: Display any of your Profile Fields for BuddyPress on your users overview.
nl: Toon een veld van je BuddyPress-profiel in je gebruikersoverzicht.

en: Display format
nl: Weergave formaat

en: Do you like Admin Columns?
nl: Tevreden met Admin Columns?

en: Docs
nl: Documenten

en: Download & Install
nl: Downloaden & installeren

en: Download & install the %s add-on from the <a href='%s'>add-ons tab</a>.
nl: Download en installeer de %s add-on van het <a href='%s'>add-ons tabblad</a>.

en: Draft
nl: Concept

en: EXIF Data
nl: EXIF data

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Comment
nl: Reactie bewerken

en: Edit Post
nl: Bericht bewerken

en: Edit Post Author
nl: Wijzig Bericht Auteur

en: Edit Term
nl: Term bewerken

en: Edit User Profile
nl: Gebruikersprofiel aanpassen

en: Edit columns
nl: Kolommen bewerken

en: Enhance the products, orders and coupons overviews with new columns and inline editing.
nl: Verbeter de producten, orders en coupons overzichten met de nieuwe kolommen en inline editing.

en: Enrich the Yoast SEO columns with amazing pro features!
nl: Verrijk de Yoast SEO-kolommen met geweldige professionele functies!

en: Estimated reading time in words per minute.
nl: Geschatte leestijd in woorden per minuut.

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Excerpt is missing.
nl: Samenvatting niet aanwezig.

en: Export Unavailable
nl: Exporteren niet beschikbaar

en: Export all column data to CSV.
nl: Exporteer alle kolom gegevens naar CSV.

en: Export for Admin Columns Pro, allows you to export the contents of your columns to CSV.
nl: Exporteren voor Admin Columns Pro, hiermee kan je de inhoud van je kolommen exporteren naar CSV.

en: Export table contents to CSV
nl: Exporteer tabelinhouden naar CSV

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Field
nl: Veld

en: Field Type
nl: Veld type

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filter any content
nl: Filter content

en: Filter by Term
nl: Filteren op term

en: Filtering
nl: Filteren

en: Filters vs Smart Filters
nl: Filters versus slimme filters

en: Find out more
nl: Meer weten

en: Finding the right content will be much easier with the use of conditionals, such as %s.
nl: Het vinden van de juiste inhoud wordt veel gemakkelijker met het gebruik van conditionals, zoals %s.

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Post
nl: Eerste bericht

en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

en: For example: %s.
nl: Bijvoorbeeld: %s.

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>.
nl: Voor de volledige documentatie, bug reports, suggesties en tips <a href='%s'>bezoek de Admin Columns site</a>.

en: Formatted
nl: Opgemaakt

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Full Path
nl: Volledig pad

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Get %s Off!
nl: Krijg %s korting.

en: Get %s now
nl: Download %s nu

en: Get Admin Columns Pro
nl: Bestel Admin Columns Pro

en: Get add-ons for ACF, WooCommerce and many more
nl: Verkrijg add-ons voor ACF, WooCommerce en meer

en: Get this add-on
nl: Ga naar deze add-on

en: Has Content
nl: Heeft inhoud

en: Height
nl: Hoogte

en: Height : %s px
nl: Hoogte: %s px

en: Height in pixels
nl: Hoogte in pixels

en: Help
nl: Hulp

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide
nl: Verbergen

en: I'm using Admin Columns for WordPress!
nl: Ik gebruik Admin Columns voor WordPress.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Editing
nl: Afbeelding bewerken

en: Image Size
nl: Afbeeldingsformaat

en: In Reply To
nl: Antwoord op

en: Include missing sizes?
nl: Gebruik ook ontbrekende groottes?

en: Include sizes that are missing an image file.
nl: Gebruik ook groottes zonder afbeeldingsbestand.

en: Includes special integrations for:
nl: Bevat speciale integraties voor:

en: Inline Edit any content
nl: Inline Bewerk elke inhoud

en: Inline Editing
nl: Inline bewerken

en: Instantly generate columns for your Meta Box custom fields!
nl: Genereer direct kolommen voor je Meta Box-aangepaste velden!

en: Instructions
nl: Instructies

en: Invalid column.
nl: Ongeldige kolom.

en: Invalid item ID.
nl: Ongeldig item-ID.

en: Invalid list screen.
nl: Ongeldige lijst-weergave.

en: Invalid method.
nl: Ongeldige methode.

en: Invalid response.
nl: Ongeldige respons.

en: It is possible to undo and redo all changes made with Inline Editing, so using it is without risk.
nl: Het is mogelijk om alle wijzigingen die zijn aangebracht met Inline Editing ongedaan te maken en opnieuw uit te voeren, dus het gebruik ervan is zonder risico.

en: Key
nl: Sleutel

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Large
nl: Groot

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Last Modified Author
nl: Laatst Gewijzigd Auteur

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Learn more &raquo;
nl: Lees meer &raquo;

en: Learn more about %s.
nl: Leer meer over %s.

en: Leave a review!
nl: Laat een review achter!

en: Leave blank to display the URL
nl: Laat leeg om URL weer te geven

en: Leave empty for no limit
nl: Laat leeg voor geen limiet

en: Limit text to a certain number of characters or words
nl: Beperkt de tekst tot een bepaald aantal tekens of woorden

en: Link Label
nl: Link label

en: Link To
nl: Link aan

en: Link to menu
nl: Link naar menu

en: List Screen ID
nl: Lijst scherm-ID

en: List Screen Key
nl: Lijst scherm-sleutel

en: Loading Columns
nl: Kolommen laden

en: Local Path
nl: Lokaal pad

en: Manage columns for your event, organizer or venue overviews.
nl: Beheer kolommen voor je evenement, organisator of locatieoverzichten.

en: Maximum number of characters
nl: Maximum aantal karakters.

en: Maximum number of items
nl: Maximale hoeveelheid items

en: Maximum number of words
nl: Maximale aantal woorden

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Mime Type
nl: Mime-type

en: Misc
nl: Diversen

en: Missed schedule
nl: Inplannen gemist

en: Missing image file for size %s.
nl: Ontbrekend afbeeldingsbestand voor grootte %s.

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Multiple IDs should be separated by commas.
nl: Meerdere ID's moeten worden gescheiden door een komma.

en: Multiple Values
nl: Meerdere waarden

en: Name
nl: Naam

en: Network Activate
nl: Netwerk activeren

en: Network Active
nl: Netwerk actief

en: Network Site:
nl: Netwerk site

en: New line
nl: Nieuwe regel

en: No
nl: Nee

en: No deprecated hooks or filters found.
nl: Geen verouderde hooks of filters gevonden.

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: No limit
nl: Geen limiet

en: No taxonomies available.
nl: Geen taxonomiën beschikbaar.

en: None
nl: Geen

en: Notice
nl: Opmerking

en: Notifications
nl: Berichten

en: Number
nl: Nummer

en: Number Format
nl: Nummer formaat

en: Number of Fields
nl: Aantal velden

en: Number of Items
nl: Hoeveelheid items

en: Only %s for 1 site
nl: Vanaf %s for 1 site

en: Order
nl: Volgorde

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Original
nl: Origineel

en: Others
nl: Overige

en: Overview
nl: Overzicht

en: Page Template
nl: Pagina Template

en: Parent
nl: Hoofd

en: Part of the file path to display
nl: Deel van bestands locatie voor weergave

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Protected
nl: Beschermd met een wachtwoord

en: Password protected
nl: Wachtwoord beschermd

en: Path
nl: Pad

en: Pending for review
nl: Wachtend op beoordeling

en: Permanently hide notice
nl: Verberg deze notice permanent

en: Ping Status
nl: Ping status

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Please visit the %s screen once to load all available columns
nl: Bezoek eenmalig het %s-scherm om alle beschikbare kolommen te laden

en: Post
nl: Bericht

en: Post Count
nl: Aantal posts

en: Post Format
nl: Post formaat

en: Post Formats
nl: Berichtformaten

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Posts Screen
nl: Berichten-scherm

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Prices starting from %s
nl: Prijzen vanaf %s

en: Private
nl: Privé

en: Products
nl: Producten

en: Public
nl: Publiek

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Quick edit any content with Inline Editing, including custom fields.
nl: Bewerk snel alle inhoud met Inline Editing, inclusief aangepaste velden.

en: Rate
nl: Beoordelen

en: Read Time
nl: Leestijd

en: Recommended
nl: Aangeraden

en: Registered
nl: Registratie

en: Relational
nl: Relationeel

en: Relative to domain
nl: Relatief aan het domein

en: Relative to main uploads folder
nl: Relatief aan de uploads map

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reset Sorting
nl: Sortering opnieuw instellen

en: Reset the sorting by clicking the %s button.
nl: Reset de sortering door op de %s-knop te klikken.

en: Restore Settings
nl: Herstel Instellingen

en: Restore columns
nl: Herstel originele kolommen

en: Restore default settings
nl: Herstel standaard instellingen

en: Roles
nl: Rollen

en: Save
nl: Bewaar

en: Scheduled
nl: Ingepland

en: Search any content
nl: Zoek door alle content

en: Search the contents of your columns.
nl: Doorzoek de inhoud van je kolommen.

en: Select
nl: Selecteer

en: Select Icon
nl: Selecteer Icoon

en: Select a repeater sub field.
nl: Selecteer een repeater-subveld

en: Select more than one row from the list table to show the bulk edit buttons.
nl: Selecteer meer dan één rij in de lijsttabel om de knoppen voor bulkbewerking weer te geven.

en: Select type
nl: Selecteer een type

en: Select which comment status you like to display.
nl: Selecteer welke reactie status die je wil weergeven.

en: Send me the discount
nl: Stuur mij de korting

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings for %s restored successfully.
nl: Kolom-instellingen voor %s succesvol hersteld in originele staat.

en: Settings for %s updated successfully.
nl: Instellingen voor %s succesvol bijgewerkt.

en: Show %s button on table screen.
nl: Toon %s-knop bij tabel-weergave.

en: Show Toolbar
nl: Toolbar tonen

en: Shutter Speed
nl: Sluitertijd

en: Site Options
nl: Site opties

en: Smart Filtering
nl: Slim filteren

en: Smart Filters
nl: Slimme filters

en: Social
nl: Sociaal

en: Sort & Filter on all your content.
nl: Sorteer en filter op al je inhoud.

en: Sort any content
nl: Sorteer alle content

en: Sort by clicking the column header on the list table. Click the column header again to switch between <em>ascending</em> and <em>descending</em>.
nl: Sorteer door op de kolomkop in de lijsttabel te klikken. Klik nogmaals op de kolomkop om te schakelen tussen <em> oplopend </em> en <em> aflopend </em>.

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Standard
nl: Standaard

en: Store settings
nl: Instellingen opslaan

en: Submit your email and we'll send you a discount for %s off.
nl: Stuur je e-mail en wij sturen je een code voor %s korting.

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
nl: Verstuurd op <a href="%1$s">%2$s om %3$s</a>

en: Super Admin
nl: Super beheerder

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Take Admin Columns to the next level:
nl: Breng Admin Columns naar een hoger niveau:

en: Take your form submission management to the next level!
nl: Breng je formulier inzendingen beheer naar het volgend niveau!

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Text
nl: Tekst

en: Text Limit
nl: Tekstlimiet

en: The %s can be changed in %s.
nl: De %s kun je aanpassen in %s.

en: The %s column is only available if you have installed the add-on.
nl: De %s kolom is alleen beschikbaar als je de add-on hebt geïnstalleerd.

en: The Admin Columns plugin has undergone some major changes in version 4.
nl: De Admin Columns plugin heeft enkele grote aanpassing gekregen in versie 4.

en: The action %s used on this website is deprecated since %s.
nl: De actie %s die wordt gebruikt op deze website is verouderd sinds %s.

en: The callback used is %s. | The callbacks used are %s.
nl[0]: De callback die wordt gebruikt is %s.
nl[1]: De callbacks die worden gebruikt zijn %s.

en: The column could not be loaded because of an unknown error
nl: De kolom kan niet worden geladen vanwege een onbekende fout

en: The columns for %s are read only and can therefore not be edited.
nl: De kolommen voor %s zijn 'alleen lezen', en kunnen daarom niet bewerkt worden.

en: The custom field column uses the custom fields from posts and users. There are 14 types which you can set.
nl: De aangepaste veld kolom gebruikt aangepaste velden voor berichten en gebruikers. Er zijn 14 typen welke je kan gebruiken.

en: The difference is returned in a human readable format.
nl: Het verschil wordt teruggegeven in een menselijk leesbaar format.

en: The filter %s used on this website is deprecated since %s.
nl: Het filter %s dat wordt gebruikt op deze website is verouderd sinds %s.

en: The result is a CSV file.
nl: Het resultaat is een CSV-bestand.

en: The sorted column is saved as your personal preference.
nl: De gesorteerde kolom wordt opgeslagen als je persoonlijke voorkeur.

en: There was an error during saving the column settings.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de kolominstellingen.

en: Third-party columns and some custom columns cannot be exported unless there is build-in support for that specific column.
nl: Kolommen van derden en sommige aangepaste kolommen kunnen niet worden geëxporteerd, tenzij er ingebouwde ondersteuning is voor die specifieke kolom.

en: This is the name which will appear as the column header.
nl: Deze naam zal verschijnen als kolom kop.

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
nl: Met deze plugin kun je bijkomende kolommen toevoegen en verwijderen van uit de administratieschermen van van berichten(types), pagina's, mediabibliotheken, reacties, links and gebruikers. Wijzig en herschik de kolomlabels.

en: This site is using some actions or filters that have changed. Please read %s to resolve them.
nl: Deze site maakt gebruik van enkele acties of filters die zijn veranderd. Lees %s om ze op te lossen.

en: This text will appear after the column value.
nl: Deze tekst zal na de kolomwaarde verschijnen.

en: This text will appear before the column value.
nl: Deze tekst wordt getoond voor de kolomwaarde.

en: This will allow the column to be filtered.
nl: Hierdoor kan de kolom worden gefilterd.

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
nl: Hiermee worden alle kolommen instellingen verwijderd en de standaardinstellingen hersteld.

en: This will determine how the date will be displayed.
nl: Dit bepaald hoe de datum wordt weergegeven.

en: This will determine how the time will be displayed.
nl: Dit bepaalt hoe de tijd getoond wordt.

en: This will determine how the value will be displayed.
nl: Dit zal bepalen hoe de waarde wordt weergeven.

en: This will make the title link to the menu.
nl: Dit linkt de titel naar het menu

en: Thousands separator
nl: Duizenden scheidingstekens

en: Time Difference
nl: Tijdsverschil

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Title
nl: Titel

en: Title Only
nl: Alleen titel

en: To start inline editing, toggle the “Inline Edit” button on top of the list table.
nl: Om te beginnen met inline bewerken, schakel je de knop "Inline bewerken" bovenaan de lijsttabel.

en: Toolset Types
nl: Toolset-types

en: Total
nl: Totaal

en: Trash
nl: Prullenbak

en: True / False
nl: True / false

en: Tweet
nl: Tweeten

en: Unfortunately not every column can be exported.
nl: Helaas kan niet elke kolom worden geëxporteerd.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgrade to
nl: Upgraden naar

en: Upgrade to PRO, and take Admin Columns to the next level:
nl: Upgrade naar PRO en breng Admin Columns naar het volgende niveau

en: Use an icon instead of text for displaying the status.
nl: Toon een icoon in plaats van een tekst voor het tonen van de status.

en: Use an icon instead of text for displaying.
nl: Vertoon met een icoon in plaats van tekst.

en: Use an icon?
nl: Icoon gebruiken?

en: Use icons instead of text for displaying the actions.
nl: Gebruik iconen in plaats van tekst om actions te tonen.

en: Use icons?
nl: Gebruik iconen?

en: User
nl: Gebruiker

en: User Email
nl: Gebruiker Email

en: User ID
nl: Gebruiker ID

en: User Login
nl: Gebruikers login

en: User Nicename
nl: Gebruiker schermnaam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: Uses one or more %s IDs to display information about it.
nl: Gebruikt een of meer %s ID's om er informatie over weer te geven.

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by commas.
nl: Waarde: Kan een string of array zijn. Arrays worden plat gemaakt en de waarden gescheiden door komma's.

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
nl: Waarde: Kan een string of een array zijn. Dit zal een teller weergeven met het aantal keren dat een metatoets door het item werd gebruikt.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
nl: Waarde: Kan een unix tijdstempel zijn, of een datumnotatie, zoals beschreven in de <a href='%s'>Codex</a>. Je kunt de uitgestuurde datumnotatie wijzigen in de pagina met <a href='%s'>algemene instellingen</a>.

en: Value: Hex value color, such as #808080.
nl: Waarde: hex waarde kleur, zoals: #808080.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
nl: Waarde: Enkel reeksen.<br/>Als je de 'sorteer-addon' hebt, zal die gebruikt worden voor het sorteren, zodat je je berichten kunt sorteren volgens de numerieke waarden (van aangepaste velden).

en: Value: Should be a 1 (one) or 0 (zero).
nl: Waarde: moet 1 of 0 zijn.

en: Value: Should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
nl: Waarde: moet een array zijn. Dit zal elke (multi-dimensionale) array afvlakken.

en: Value: Should contain a URL.
nl: Waarde: moet een URL bevatten.

en: Value: Should contain one or more Attachment IDs, separated by commas.
nl: Waarde: moet een of meer bijlage-ID's bevatten, gescheiden door komma's.

en: Value: Should contain one or more Image URLs or Attachment IDs, separated by commas.
nl: Waarde: moet een of meer afbeeldings-URL's of bijlage-ID's bevatten, gescheiden door komma's.

en: Value: Should contain one or more Post IDs, separated by commas.
nl: Waarde: moet een of meer bericht-ID's bevatten, gescheiden door komma's.

en: Value: Should contain one or more User IDs, separated by commas.
nl: Waarde: moet een of meer gebruikers-ID's bevatten, gescheiden door komma's.

en: Value: This will show if the field has content or not.
nl: Waarde: dit wordt weergegeven als het veld inhoud heeft of niet.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
nl: Waarde: Deze toont de eerste 20 woorden van een bericht.

en: View
nl: Bekijk

en: View %s screen
nl: Bekijk %s-scherm

en: View Comment
nl: Reactie bekijken

en: View Post
nl: Bericht bekijken

en: View Public Author Page
nl: Bekijk Publieke Auteur Pagina

en: View Public Post Author Page
nl: Bekijk Publieke Bericht Auteur pagina

en: View User Posts
nl: Bekijk gebruikersberichten

en: View documentation
nl: Bekijk documentatie.

en: Visual Editor
nl: Visuele editor

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nl: Waarschuwing! ALLE gegevens van de opgeslagen beheerderskolommen zullen worden verwijderd. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. 'OK' om te verwijderen, 'Annuleren' om te stoppen

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nl: Waarschuwing. De kolomdata van %s wordt verwijderd. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. 'OK' om te verwijderen, 'Annuleren' om te stoppen met verwijderen.

en: We don't mean to bug you, but you've been using %s for some time now, and we were wondering if you're happy with the plugin. If so, could you please leave a review at wordpress.org? If you're not happy with %s, please %s.
nl: We willen je niet storen, maar je gebruikt %s nu al een tijdje, en we vroegen ons af of je tevreden was met de plugin. Zo ja, zou je dan een review achter willen laten op WordPress.org? Als je niet blij bent met %s, %s a.u.b.

en: We recommend using %s
nl: We raden aan %s "te gebruiken

en: We would really love it if you could show your appreciation by giving us a rating on WordPress.org or tweet about Admin Columns!
nl: We zouden het fanatastisch vinden als je eeb beoordeling zou kunnen achterlaten op WordPress.org of een tweet over Admin Columns!

en: We're sorry to hear that; maybe we can help! If you're having problems properly setting up %s or if you would like help with some more advanced features, please visit our %s.
nl: Dat is vervelend om te horen; misschien kunnen we helpen! Als je problemen hebt met de basis instellingen %s of als je hulp wilt met geavanceerdere features, bezoek dan onze %s.

en: Website
nl: Site

en: Welcome Screen
nl: Welkom scherm

en: What's wrong? Need help? Let us know!
nl: Wat is er aan de hand? Hulp nodig? Vertel het ons!

en: When you come back the content is sorted just the way you left it.
nl: Als je terugkomt, wordt de inhoud gesorteerd zoals je hem achterliet.

en: Whitespace
nl: Witruimte

en: Width
nl: Breedte

en: Width : %s px
nl: Breedte: %s px

en: Width in pixels
nl: Breedte in pixels

en: With Inline Edit, you can update your content quick and easy, without having to open each %s one at the time.
nl: Met Inline Edit kan je je inhoud snel en gemakkelijk bijwerken, zonder dat je elke %s een voor een hoeft te openen.

en: Woohoo! We're glad to hear that!
nl: Woohoo! We zijn blij dat te horen!

en: Word Count
nl: Aantal woorden

en: Word Limit
nl: Woordlimiet

en: WordPress Date Format
nl: WordPress datumformat

en: WordPress Time Format
nl: WordPress tijd formaat

en: Words per minute
nl: Woorden per minuut

en: Yes
nl: Ja

en: You can also find help on the %s, and %s.
nl: Je kunt ook hulp vinden op de %, en %s.

en: You can also use your admincolumns.com account to access support through %s!
nl: Je kan ook je admincolumns.com-account gebruiken om toegang te krijgen tot ondersteuning via %s!

en: You can change the default sorted column in the optional settings below.
nl: Je kan de standaard gesorteerde kolom wijzigen in de optionele instellingen hieronder.

en: You can filter the contents by selecting the column value from the filter dropdown menu.
nl: Je kan de inhoud filteren door de kolomwaarde te selecteren in het vervolgkeuzemenu voor filters.

en: You can use filters to segment your list before exporting.
nl: Je kan filters gebruiken om je lijst te segmenteren voordat je ze exporteert.

en: You need at least one column
nl: Je hebt minstens één kolom nodig

en: Your Email
nl: Je e-mailadres

en: Your First Name
nl: Je voornaam

en: click here
nl: klik hier

en: current
nl: huidig

en: date and time formatting
nl: datum- en tijdopmaak

en: documentation page
nl: documentatie pagina

en: find answers to frequently asked questions
nl: vind antwoorden op veel gestelde vragen

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: on
nl: aan

en: or
nl: of

en: original
nl: Origineel

en: our documentation
nl: onze documentatie

en: our forum
nl: onze forums

[ctx: post]
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: post]
en: Edit %s Author
nl: Bewerk %s auteur

[ctx: post]
en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

[ctx: post]
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: post]
en: View Public %s Author Page
nl: Bekijk publieke %s auteurpagina

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

[ctx: smart filtering help]
en: Smart filtering allows you to segment your data by different criteria.
nl: Met slimme filtering kan je je gegevens op verschillende criteria segmenteren.

[ctx: smart filtering help]
en: When you return to your list table you can easily select them again from the menu.
nl: Wanneer je terugkeert naar je lijsttabel, kan je ze gemakkelijk opnieuw selecteren in het menu.

[ctx: smart filtering help]
en: You can save your filters for later use.
nl: Je kan je filters bewaren voor later gebruik.

en: the addons page
nl: de add-ons-pagina

en: width
nl: breedte
